Produkowane przez nas klasyczne meble łazienkowe z serii Ritorno to kluczowa propozycja marki Antado z segmentu mebli utrzymanych w klasycznej estetyce. Prezentowane meble to nie tylko rewelacyjny wygląd ale i jakość w najwyższym wydaniu. [...]

Seria mebli Ritorno to klasyczne meble łazienkowe o spokojnej i ponadczasowej elegancji, w której na uwagę zasługują głębokie frezowania, zaznaczone płyciny oraz dodatki takie jak zawiasy i uchwyty konsekwentnie utrzymane są w stylistyce retro. Dużą niespodziankę stanowią stylowe zawiasy ozdobne, które okazują się atrapą bo wewnątrz mebli zamontowane są profesjonalne zawiasy z systemem cichego domykania. Całość wygląda elegancko a jednocześnie lekko, co na pewno spodoba się miłośnikom klasycznej estetyki. Wymiary elementów prezentowanej serii pozwalają na zastosowanie w stosunkowo niewielkich łazienkach. Przy produkcji zawsze staramy się korzystać z materiałów o najlepszej jakości aby efekt ostateczny był jak najbardziej zbliżony do doskonałości a klienci zadowoleni z użytkowania naszych mebli do łazienek.

Meble łazienkowe klasyczne

Seria: RITORNO

 

Klasyka w nowej odsłonie. Głębokie frezowania w bocznych pilastrach szafek nawiązują do stylu rustykalnego, podczas gdy pod stylizowanymi zawiasami podkreślającymi charakter mebli zamontowano system cichego domykania. Szafki pod umywalkowe zwieńczone białą umywalką, wpuszczoną w dolomitowy blat w kolorze piaskowego beżu lub ciemnej czekolady..

 

Seria Ritorno obejmuje następujące elementy:

 

- szafka wisząca - L/R: 71 x 39,5 x 20

 

- szafka wisząca lustrzana z klasycznymi panelami bocznymi: 71 x 100 x 15,2 cm

 

- regał stojący wysoki - L/R z blatem jasnym lub ciemnym: 154,5 x 39,5 x 37 cm

 

- szafka podumywalkowa, trzydrzwiowa: 81 x 100 x 50 cm

 

- umywalka dolomitowa lewa z blatem w dwóch wariantach: piaskowy beż i ciemna czekolada
 (blat jest częścią umywalki): 100,5 x 52 cm

 

- lustro łazienkowe z ramą dekoracyjną: 71 x 100 x 3,5 cm

 

- oświetlenie (2 lampy)

 

Kliknij na fotografię aby uzyskać więcej informacji lub wysłać zapytanie.

Antado_meble_lazienkowe_Riotrno_vanilla_1.jpg Antado_meble_lazienkowe_Riotrno_modrzew_1.jpg Antado_meble_lazienkowe_Riotrno_wenge_1.jpg Antado_meble_łazienkowe_Ritorno_biały_blat_grafit_1.jpg
Seria: RUSTIC

 

Rustic to kolekcja łazienkowa utrzymana w rustykalnym stylu. Fronty mebli zostały ozdobione delikatną ramką oraz stylowym chromowanym uchwytem. Kolekcja dostępna w wersji podwieszanej lub ze stylizowanymi nóżkami. Szafki pod umywalkę zostały przygotowane pod dwa typy umywalek ceramicznych, w dwóch wariantach: z drzwiami lub szufladami. W skład serii wchodzi także regał wysoki i lustro w ramie. Szuflady i drzwi wyposażone są w system cichego domykania.

Antado_meble_łazienkowe_RUSTIC_drzwi.jpg Antado_meble_łazienkowe_RUSTIC_szuflady.jpg
Flpl   Flen   Flde   Flru